busy przeprowadzkowe

Tanie przeprowadzki

W ofercie naszych usług są przeprowadzki relatywnie tanie w stosunku do jakości naszych prac. Kwotę ustalamy wcześniej, znają Państwo wszelkie koszta związane z całą realizacją usługi począwszy od demontażu, pakowania po transport i rozpakowanie oraz instalację we właściwym miejscu. Mamy przejrzyste warunki współpracy gwarantujące brak dodatkowych ukrytych kosztów czy opłat które mogłyby Państwa zaskoczyć. Zarówno podstawienie auta jak i postój i przewóz to wszystkie koszty które wliczone są w koszty usługi przeprowadzkowej. Tanie przeprowadzki nie oznaczają usług niskiej jakości, prosimy o tym pamiętać.

Na terenie Poznania nasze ceny rozpoczynają się odd kwoty 50 zł za godzinę w ramach czego otrzymują Państwo pracownika do prac wewnętrznych. Na ostateczną cenę usługi składa się wielkość transportu, ilość prawcowników potrzebnych do realizacja zadania oraz sam rodzaj ładunku przez nas przewożonego. Wycena każdej przeprowadzki jest bezpłatna i nie zobowiązuje Państwa do skorzystania z oferty przez co nie ponosicie kosztów z tym związanych. Jesteśmy jednak przekonani że wyceny naszych usług są rewelacyjne cenowo i w nieporównywalnej jakości do konkurencji na poznańskim rynku.

Realizacja przeprowadzek lokalnych

Usługi transportowe i przeprowadzki świadczymy od niemal 15 lat, początkowo w miastach województwa kujawsko pomorskiego gdzie zaczynaliśmy, aktualnie przewożąc ładunki na terenie Poznania i całego kraju. Zapewniamy nowoczesną flotę pojazdów z windami dzięki czemu pakowanie jest szybkie i nawet ciężkie rzeczy można przewieźć i zapakować bez zbędnego dzwigania. Transportujemy rzeczy o różnych gabarytach, zarówno te mniejszej ka kratony jak i fortepiany, pianina, lodówki, meble, sejfy i dzieła sztuki. Nasz zespół to pracownicy doświadczeni którzy wiedzą jak odpowiednio zabezpieczyć i zadbać o mienie. Dostosowujemy ofertę do portfela i możliwości ekonomicznych klientów, dlatego tanie przeprowadzki to przeprowadzki profesjonalne w konkurencyjnej cenie.