zaciagniecie chwilowki online

Busy do Niemiec

Szukasz komfortowego przewozu busami do Niemiec z Polski lub do Niemiec? Chcesz szybko i sprawnie dojechać do swojej rodziny lub pracy zagranicą? Trafiłeś do najlepszego miejsca w którym możesz to zrealizować właśnie z nami.

Jako busy Cobra wozimy osoby i realizujemy powroty z krajów Europy Zachodniej, między innymi Niemiec, Holandii, Belgii i Austrii. Nasze przewozy są bezpieczne i dojeżdzamy pod wskazany adres. Odbierzemy Cię skąd tylko chcesz i komfortowo przetransportujemy pod wskazany adres. Nasza flota to nowoczesne pojazdy wyposażone w klimatyzację oraz siedzenia pozwalające na nawet wielogodzinne wygodne podróżowane z udogodnieniami takimi jak internet bezporzewodowy WIFI czy lampki.

Wygodne płatności

Za podróżowanie z nami zapłacić możesz zarówno gotówką jak i przelewem internetowym. Pod adresem internetowym znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na temat dni wyjazdów oraz cen. Rezerwacje na przewozy przyjmujemy zarówno telefonicznej jak i za pośrednictwem mediów internetowych takich jak email czy strona internetowa oraz profil na facebooku. Po opłaceniu przelewu otrzymują Państwo potwierdzenie i szczegółowe informacje. Nasi kierowcy odbierają Państwa pod adresem przez Was wskazanym. Przewożąc bagaż dbamy o bezpieczeństwo ładunku, prosimy również o odpowiednie opisanie walizki czy torby aby ułatwić jego rozpoznanie. Pasażer przewieźć może dodatkowo bagaż główny oraz bagaż podręczny który ma w busie ze sobą.